Aktualno

Izvajanje vzgojno izobraževalnega dela

27.08.2021

NUJNO OBVESTILO!

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da so na podlagi zadnjega sprejetega Odloka o dopolnitvi Odloka o določitvi začasnih pogojev za izvajanje dejavnosti v vzgoji in izobraževanju ter visokem šolstvu (Uradni list RS, številka 132/21) od 24. 8. 2021 do preklica oziroma novih usmeritev in določil vlade, zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni COVID-19, stopili v veljavo spremenjeni začasni pogoji za izvajanje dejavnosti v vzgoji in izobraževanju ter visokem šolstvu in način preverjanja njihovega izpolnjevanja.

Odlok določa, da morajo pogoj prebolevnosti, cepljenosti ali testiranja (PCT) poleg vseh oseb, ki opravljajo delo v vrtcih izpolnjevati tudi vse druge osebe, ki prihajajo v prostore vzgojno-izobraževalnih zavodov in so starejše od 15 let.

Skladno z dopolnitvijo odloka PCT pogoj velja samo za starše, ki uvajajo otroke, ki prvič vstopajo v vrtec, prisotne na roditeljskih sestankih, pogovornih uricah in sestankih sveta staršev, ko se starši zadržujejo v vrtcu dalj časa.

Želimo si, dobrega sodelovanja z vami, predvsem z namenom, da vsem skupaj zagotovimo varno, zdravo in prijetno vrtčevsko okolje.

Vse, ki vstopate v naš vrtec naprošamo, da upoštevate Navodila za preprečevanje okužbe z virusom SARS - CoV-2.

 Več na: https://www.nijz.si/sl/preprecevanje-okuzbe-z-virusom-sars-cov-2019.

Lep pozdrav!

Martina Pančur
ravnateljica

 

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2024