Aktualno

SODELOVANJE S STARŠI

21.10.2021

Enota Čebelica

SODELOVANJE S STARŠI

V enoti Čebelica smo povabili starše k sodelovanju in sicer so doma skupaj z otroki izdelali jesenski izdelek. Prinesli so ga v vrtec, mi pa smo pripravili razstavo v dveh delih: zunaj, pred vhodom in v garderobi. Večina je prinesla različno izrezane buče, nekateri pa so uporabili tudi drug jesenski material. Sodelovali so starši in otroci iz obeh skupin, skupina Polžki in skupina Pikapolonice. Zelo nas je razveselilo, da so se starši z otroki odzvali v tako velikem številu, saj smo res lahko pripravili bogato razstavo, polno estetskih izdelkov.

 Mira Mlakar Korbar

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2024