LIKOVNI NATEČAJ OB PRAZNIKU OBČINE DOMŽALE – SODELOVALI SMO TUDI MI!

04.05.2021

Ob prazniku Občine Domžale

V mesecu marcu smo prejeli povabilo Galerije Domžale za sodelovanje na natečaju Občina Domžale praznuje rojstni dan. Z veseljem sporočamo, da je komisija izmed vseh prispelih del v kategoriji predšolskih otrok izbrala tri dela naših otrok.

David Sirše, 5 let, Pravljični Šumberk, Skupina Zvezdice, Enota Češmin, Vrtec Urša
Mentorici: Urša Vovk, Ana Možek

Žiga Bilban, Sovica Oka, Vrtec Urša, Mavrica
Mentorici: Tanja Cerar, Barbara Šestak

Priznanje za najboljše skupinsko deloSkupina Metulji, Vrtec Urša, enota Pikapolonica Dob;
Igralnica na prostem Močilnik, mentorica: Tatjana Grčar.

Razstava izbranih del bo na voljo za ogled v Galeriji Domžale 5.  maja od 17. do 19. ure, 6. in 7. maja 10. do 12. ter od 17. do 19. ure in v soboto, 8. maja od 10. do 12. ure.

Več o natečaju si lahko preberete na povezavi:

Iskrene čestitke otrokom in mentoricam!

Martina Pančur
ravnateljica