Aktualno

Tradicionalni slovenski zajtrk

17.11.2023

Slovenski zajtrk v Vrtcu Urša

Tradicionalni slovenski zajtrk

Danes 17. novembra, tudi v našem vrtcu obeležujemo tradicionalni slovenski zajtrk. Tako kot večina ostalih vrtcev po Sloveniji, tudi našim otrokom ponudimo za zajtrk med, maslo, kruh, mleko in jabolko. O slovenskem tradicionalnem zajtrku se z otroki pogovarjamo cel teden, spoznavamo čebele in ugotavljamo, kako se pridobiva med. Potekajo pa tudi druge dejavnosti v okviru zdrave prehrane.

Več o tradicionalnem zajtrku in dnevu slovenske prehrane pa si lahko preberete na spodnji povezavi.

https://www.zrss.si/koledar/tradicionalni-slovenski-zajtrk-in-dan-slovenske-hrane-2023/

 

Vrtec Urša

 

 

 

 

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2024