Aktualno

PRVOMAJSKE POČITNICE 2023

04.04.2023

OBVESTILO!

Spoštovani starši!

V skladu z organizacijo dežurstev in združevanj v času šolskih počitnic ter v dnevih pred prazniki v šolskem letu 2022/2023 vas obveščamo, da v času prvomajskih počitnic 2023 načrtujemo organizacijo združevanja enot, in sicer

24. 4. 2023 – 26. 4. 2023

ZDRUŽEVANJE SKUPIN V MATIČNIH ENOTAH

 

PETEK, 28. 4. 2023

DEŽURSTVO V ENOTI URŠA ZA VSE SKUPINE

(SLAMNIKARSKA CESTA 26, DOMŽALE)

V KOLIKOR BI V TEM TEDNU POTREBOVALI VARSTVO ZA SVOJEGA OTROKA TO SPOROČITE STROKOVNIM DELAVCEM V OTROKOVI SKUPINI DO

PETKA, 14. 4. 2023 DO 9. URE.

V KOLIKOR VARSTVA ZA OTROKA NE BOSTE POTREBOVALI, VAS NAPROŠAMO, DA V IZOGIB NERACIONALNEMU NAROČANJU HRANE IN SMOTRNEMU NAČRTOVANJU ORGANIZACIJE DELA, OTROKOVO ODSOTNOST SPOROČITE STROKOVNIM DELAVCEM V OTROKOVI SKUPINI  IN JO OZNAČITE V E-ASISTENTU.

Vrtec si pridružuje pravico do spremembe pri organizaciji dežurstev oziroma združevanj, če ima za to tehten razlog (zmanjšano število otrok, vzdrževalna in druga dela v enotah, itd.). Organizacija dopustov in združevanje po enotah se prilagaja številu prisotnih otrok.

Hvala in lep pozdrav,

Uprava Vrtca Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2024