Dobrodelni koncert za Miho in Aljo

Za svet v lepših barvah

Dobrodelni koncert za Miho in Aljo

21.05.2019

V četrtek, 23.5.2019 se je v Športni dvorani Domžale odvil čudovit dobrodelni koncert. Poleg znanih glasbenih izvajalcev so nastopili tudi naši zaposleni. Pevke Vrtca Urša, v zasedbi Barbare Šestak, Teje Kepe, Maje Prvinšek, Rosane Lukač in Nine Kosmač so ob spremljavi Inštrumentalne skupine Vrtca Urša, v zasedbi Gregorja Kotnika, Mire Mlakar Korbar, Urške Repanšek in Jasne Hanžič, zapele pesemi Naši zlati sončki, Sreča na vrvici in Ne čakaj na maj. 

Celoten članek in posnetek koncerta, ki ga je objavil domžalec.si, si lahko ogledate na spodnji povezavi:

Na dobrodelnem koncertu za Miha in Aljo Grat slikali svet v lepših barvah

Vrtec Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2019