Novoletni bazar Vrtca Urša

Novoletni bazar

06.12.2018

Pod okriljem Upravnega odbora Sklada Vrtca Urša, je v soboto, 01.12.2018, v prostorih enote Češmin potekal že 7. novoletni bazar.

V letošnjem letu so bile stojnice, zaradi manjšega števila izdelkov razporejene le v garderobi in večnamenskem prostoru. Starši so pripravljene stojnice, ki so bile označene z znaki enote in vhoda, okrasili s prti in jih obložili z izdelki. Izdelki, ki so jih z veliko domišljije, truda in veselja, izdelali starši, skupaj s svojimi otroki in strokovne delavke Vrtca Urša, so bili odlično božično – novoletno darilo ali okrasek, ki polepša vsak dom in zadnji mesec v letu. Ni manjkalo slastnih domačih piškotov, izdelkov za domačo rabo, igrač in drugih uporabnih izdelkov. Predvsem otroci, so radi sodelovali tudi na srečelovu in se razveselili vrečk presenečenja.

Tudi letos se je vabilu k sodelovanju na prireditvi prijazno odzvala glasbena skupina The Eccentrics, ki se jim je pridružila mlada pevka Anja Pustak Lajovic. S svojimi avtorskimi pesmimi in priredbami so poskrbeli za prijetno vzdušje in marsikaterega malčka priklicali k plesu.

Izdelke, ki so po prireditvi ostali, smo razdelili po enotah, kjer jih imajo obiskovalci vrtca možnost izbrati ter s prostovoljnim prispevkom donirati v sklad.

Prostovoljni prispevki bodo namenjeni v Sklad Vrtca Urša.

Ob še enem uspešno izpeljanem novoletnem bazarju se zahvaljujemo:

  •  vsem staršem in otrokom Vrtca Urša,
  •   zaposlenim Vrtca Urša,
  • Prostovoljnemu gasilskemu društvu Dob za mize in klopi,
  • skupini The Eccentrics in pevki Anji Pustak Lajovic ter
  • Delavski hranilnici Domžale.

Želimo vam nasmejano, veselo, zdravo in mirno novo leto 2019!

 

Eva Moretti, predstavnica zaposlenih v UO Sklada Vrtca Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2019