Nujno varstvo v času novoletnih praznikov

Spoštovani starši!

23.12.2020

Zaradi zmanjšanega števila prijavljenih otrok v nujno varstvo v času novoletnih praznikov, od 28.12.2020 do 31.12.2020, vas obveščamo, da bodo otroci v nujnem varstvu, ki bo potekalo

v enoti Urša, Slamnikarska cesta 26, Domžale, razporejeni po naslednjem razporedu:

OTROCI IZ ENOTE ČEŠMINNA 3. VHODU - otroke zjutraj pripeljete v igralnico 7 (pikapolonice), nato pa vas bodo strokovni delavci usmerili naprej.

OTROCI IZ ENOTE BISTRANA 3. VHODU - otroke zjutraj pripeljete v igralnico 7 (pikapolonice), nato pa vas bodo strokovni delavci usmerili naprej.

OTROCI IZ ENOTE ČEBELICANA 3. VHODU - otroke zjutraj pripeljete v igralnico 7 (pikapolonice), nato pa vas bodo strokovni delavci usmerili naprej.

OTROCI IZ ENOTE PIKAPOLONICA - NA 3. VHODU - otroke zjutraj pripeljete v igralnico 7 (pikapolonice), nato pa vas bodo strokovni delavci usmerili naprej.

OTROCI IZ ENOTE MAVRICA  - NA 3. VHODU - otroke zjutraj pripeljete v igralnico 7 (pikapolonice), nato pa vas bodo strokovni delavci usmerili naprej.

OTROCI IZ ENOTE URŠA – NA 4. VHODU - otroke zjutraj pripeljete v igralnico 12 (petelinčki), nato pa vas bodo strokovni delavci usmerili naprej.

Enota Urša bo v času nujnega varstva odprta od 6.00 do 17.00.

VSTOP V VRTEC BO MOŽEN Z BISTRIŠKE CESTE – to je cesta , ki vodi mimo Osnovne šole Domžale.

Glede na število prijavljenih otrok in v skladu s priporočenim normativom v skupini (NIJZ), se oblikuje oddelke. Skupine, ki se bodo oblikovale v začetku tedna, bodo cel teden ostale enake.

Starše vpisanih otrok naprošamo, da otroka pripelje samo en starš. Strokovnim delavcem ob prihodu oddajte potrdila delodajalcev in izjave, da je otrok zdrav. Sporočite informacije o posebnostih otroka, poskrbite za copate otrok ter se držite vseh ukrepov, ki so povezani s preprečevanjem koronavirusa (nošenje mask, distanca najmanj 2 m, razkuževanje rok, ne zadrževanje v prostorih vrtca …).

Uprava Vrtca Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija