Športne igre slovenskih vrtcev

Igre brez meja

Športne igre slovenskih vrtcev

11.06.2019

Skupnost vrtcev Slovenije je v soboto, 1.6.2019 organiziral že V. Športne igre Slovenskih vrtcev, ki so namenjene srečanju vseh zaposlenih iz slovenskih vrtcev. Na Športnih igrah zaposleni tekmujejo v igrah brez meja ter drugih zabavnih aktivnostih, cilj druženja pa je povezovanje, zabava, humor, ter možnost, da zaposleni pokažejo pripadnost svojemu vrtcu in celotnemu področju predšolske dejavnosti.

Tudi zaposleni  Vrtca Urša smo se letos udeležili Športnih iger, se pomerili v različnih igrah - v igrah na moč, ravnotežju, natančnosti, spretnosti in hitrosti ter vodnih igrah.

V igre brez meja se je podala ekipa »fantastičnih pet«, katero so zastopali: Gregor Kotnik, Sabina Urbanija, Anja Maček, Sara Ložar in Karmen Prinčič, ter se odlično odrezala in dobro kljubovala drugim vrtcem ter na koncu osvojila 13. mesto.

Za vso podporo, glasno navijanje, pomoč pri taktiki pa smo poskrbeli »navijaška skupina vrtca Urša«.

Dan je bil čudovit, poln energije, zdrave tekmovalnosti, poln humorja ter prijetnega druženja.

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2019