Aktualno

NOVOLETNI BAZAR VRTCA URŠA

11.12.2019

8. novoletni bazar Vrtca Urša

NOVOLETNI BAZAR VRTCA URŠA

V soboto, 30.11.2019, je v prostorih enote Češmin potekal že 8. novoletni bazar, ki ga je tudi tokrat organiziral Upravni odbor Sklada Vrtca Urša.

Kanček strahu, ali bo izdelkov dovolj za zapolnitev pripravljenih stojnic, se je kmalu po 9. uri razblinil. Starši, pripravljeni ponujati izdelke iz svojih enot, so stojnice lično pripravili in zapolnili z raznovrstnimi izdelki. Ni manjkalo izdelkov za domačo rabo, venčkov, okraskov, slastnih piškotov, igrač in voščilnic. Za prav poseben utrip na letošnjem bazarju so poskrbeli starši na stojnici, ki je ponujala srečke. Izdelke, ki jih je bilo možno kupiti s prostovoljnimi prispevki so prispevali zaposleni Vrtca Urša, starši in otroci, narejeni pa so bili z veliko mero iznajdljivosti, predvsem pa z dobro voljo in za dober namen.

Obiskovalcem sta bila na voljo tudi čaj in kava.

Novoletni bazar v Češminu si težko predstavljamo brez dodatne popestritve. Že nekaj let nas s svojim odličnim programom razveseljujejo člani skupine Eccentrics in mlada pevka Anja Pustak Lajovic, ki je z izvedbo avtorskih pesmi in priredb poskrbela, da se je v ritmu njenega petja zasukalo nekaj plesa željnih nog.

Izdelke, ki so po prireditvi ostali, smo razdelili po enotah in jih imajo obiskovalci vrtca možnost kupiti in s tem donirati v sklad.

Ob še enem uspešno izpeljanem bazarju se zahvaljujemo:

  • vsem staršem in otrokom Vrtca Urša,
  • zaposlenim Vrtca Urša,
  • Prostovoljnemu gasilskemu društvu Dob za mize in klopi,
  • skupini The Eccentrics in pevki Anji Pustak Lajovic,
  • Delavski hranilnici Domžale. 

Vsem želimo obilo zdravja in razumevanja v letu 2020.

Suzana Škrbinc,
predstavnica zaposlenih v UO Sklada Vrtca Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2023