Aktualno

Šola za starše – Uršini pogovorni večeri

10.10.2019

Spoštovani starši, strokovni delavci,

Šola za starše – Uršini pogovorni večeri

vabljeni na prvo letošnje srečanje v okviru Uršinih pogovornih večerov,

ki bo v četrtek, 17. 10. 2019, ob 17.30.

Naslov srečanja je STARŠI SMO OTROKOVO OGLEDALO – VZGOJA Z ZGLEDOM,  predavala pa bo Tanja Povšič, univ. dipl. učiteljica razrednega pouka, transformativna mediatorka, ki se že vrsto let ukvarja z vodenjem različnih delavnic iz mehkih psiholoških veščin. Opravlja tudi delo zagovornice otrok na Uradu varuha človekovih pravic, pri delu pa se srečuje z različno starostno populacijo ter tako nadgrajuje lastno znanje s pridobljenimi izkušnjami.

Vabljeni! 

Maja Petru
svetovalna delavka

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2023