Aktualno

DEŽURSTVO V ENOTI URŠA ZA VSE SKUPINE - PONEDELJEK 24.6.2024

05.06.2024

Spoštovani starši!

V skladu z organizacijo dežurstev in združevanj v času šolskih počitnic ter v dnevih pred prazniki v šolskem letu 2023/2024 vas obveščamo, da v PONEDELJEK, 24. 6. 2024 načrtujemo dežurstvo, in sicer

PONEDELJEK, 24. 6. 2024

 

DEŽURSTVO V ENOTI URŠA ZA VSE SKUPIN

(SLAMNIKARSKA CESTA 26, DOMŽALE)

PRIJAVO V VARSTVO ZA ČAS DEŽURSTVA UREDITE

V OTROKOVI SKUPINI DO

TORKA, 11. 6. 2024 DO 9. URE.

V KOLIKOR VARSTVA ZA OTROKA NE BOSTE POTREBOVALI, VAS NAPROŠAMO, DA V IZOGIB NERACIONALNEMU NAROČANJU HRANE IN SMOTRNEMU NAČRTOVANJU ORGANIZACIJE DELA, OTROKOVO ODSOTNOST SPOROČITE STROKOVNIM DELAVCEM V OTROKOVI SKUPINI IN JO OZNAČITE V E-ASISTENTU.

Vrtec si pridružuje pravico do spremembe pri organizaciji dežurstev oziroma združevanj, če ima za to tehten razlog (zmanjšano število otrok, vzdrževalna in druga dela v enotah, itd.). Organizacija dopustov in združevanje po enotah se prilagaja številu prisotnih otrok.

Hvala in lep pozdrav,

Uprava Vrtca Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2024