Aktualno

DANES NAS JE V VRTCU URŠA OBISKAL DEDEK MRAZ

22.12.2020

DEDEK MRAZ V VRTCU URŠA

DANES NAS JE V VRTCU URŠA OBISKAL DEDEK MRAZ

Mesec december je bil v našem vrtcu vedno mesec pravljic in pravljičnih doživetij. Enote vrtca so se prejšnja leta že na začetku meseca decembra spremenile v čisto prave pravljične dežele. Po vseh enotah so prijazni škratki s pomočjo različnih pravljic okrasili igralnice in garderobe. S strokovnimi delavci so otroci rajali, ustvarjali, pekli in uživali v prazničnih aktivnostih. In kar je bilo najpomembnejše, obiskal nas je tudi najprijaznejši mož, ki smo ga vsi nestrpno pričakovali. Seveda, to je bil dedek Mraz. In veste kaj, dedek Mraz nas je poklical tudi to leto in nas prosil, da bi nas rad obiskal. Ker pa dedek zaradi trenutnih razmer ni mogel priti v naš vrtec, smo se z njim dogovorili, da nas obišče kar na daljavo.

In to se je zgodilo danes. V sodelovanju z Lutkovnim gledališčem FRU – FRU, je otroke dedek Mraz pozdravil, jim predstavil svoj dom, prebral nekaj prejetih pisem, nato pa je za otroke pripravil še posebno presenečenje, in sicer lutkovno predstavo Žabec pozimi.

Obisk dedka Mraza in ogled lutkovne predstave sta otrokom in odraslim polepšala današnji dan in pričarala praznično razpoloženje.

Želim si, da bo to praznično razpoloženje trajajo in trajajo, ter da bodo prazniki pravljični, polni smeha in dobre volje.

Nuška Rožič, pomočnica ravnateljice Vrtca Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2023